Varnish purger (8.x-1.11) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Name
be: Імя

en: Path
be: Сцежка

en: Header
be: Загаловак

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: Port
be: Порт

en: About
be: Аб

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор
