Varnish purger (8.x-1.11) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Name
is: Nafn

en: Path
is: Slóð

en: Header
is: Haus

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Performance
is: Afköst

en: About
is: Um
