Varnish purger (8.x-1.11) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Path
ta: பாதை

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Performance
ta: செயல்திறன்

en: Port
ta: துறை

en: About
ta: பற்றி

en: Bundle
ta: பொதி
