Varnish purger (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Name
az: Ad

en: Path
az: Yol

en: Header
az: Başlıq

en: Hostname
az: Host adı

en: Performance
az: Performans
