Varnish purger (8.x-1.5) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Description
da: Beskrivelse

en: Scheme
da: Skema

en: Name
da: Navn

en: Path
da: Sti

en: Header
da: Overskrift

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: Performance
da: Ydelse

en: Tokens
da: Symboler

en: Token
da: Symbol

en: Connection timeout
da: Forbindelses-timeout
