Varnish purger (8.x-1.5) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Scheme
gl: Esquema

en: Name
gl: Nome

en: Path
gl: Ruta

en: Header
gl: Encabezado

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Performance
gl: Rendemento

en: Port
gl: Porto

en: Tokens
gl: Comodines

en: Token
gl: Símbolos
