Varnish purger (8.x-1.6) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Name
af: Naam

en: Path
af: Pad

en: Header
af: Hoof

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Performance
af: Werkverrigting
