Varnish purger (8.x-1.7) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Scheme
he: סכמה

en: Name
he: שם

en: Path
he: מיקום

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Hostname
he: שם שרת

en: Performance
he: ביצועים

en: Port
he: פורט

en: Token
he: אסימון

en: About
he: אודות
