Varnish purger (8.x-1.8) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: Path
am: ዱካ

en: Header
am: ራስጌ

en: Performance
am: አፈፃፀም
