Varnish purger (8.x-1.9) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: Path
gu: પાથ

en: About
gu: વિશે

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
