Varnish purger (8.x-1.9) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Scheme
oc: Esquèma

en: Name
oc: Nom

en: Path
oc: Camin

en: Header
oc: Entèsta

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Performance
oc: Performància

en: Port
oc: Pòrt

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: Token
oc: Geton (token)

en: Timeout
oc: Temps limit

en: About
oc: A prepaus

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet
