Varnish purger (8.x-2.1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Scheme
lv: Shēma

en: Name
lv: Nosaukums

en: Path
lv: Ceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Port
lv: Ports

en: Token
lv: Marķieris

en: About
lv: Par

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts
