Varnish purger (8.x-2.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Name
mr: नाव

en: Path
mr: रस्ता

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
