Varnish purger (8.x-2.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Path
ur: پاتھ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
