Varnish purger (8.x-2.2) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Scheme
ru: Схема

en: Name
ru: Название

en: Path
ru: Путь

en: Header
ru: Шапка

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: Performance
ru: Производительность

en: Port
ru: Порт

en: Tokens
ru: Токены

en: Token
ru: Токен

en: Connection timeout
ru: Тайм-аут соединения

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Request
ru: Запрос

en: About
ru: Информация

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundle
ru: Набор
