Varnish purger (8.x-2.3) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Scheme
fi: Skeema

en: Name
fi: Nimi

en: Path
fi: Polku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Port
fi: Portti

en: Tokens
fi: Merkit

en: Token
fi: Muuttuja

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: About
fi: Tietoja

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti
