Varnish purger (8.x-2.3) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Path
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Performance
lt: Veikimas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Port
lt: Šliuzas

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas
