Varnish purger (8.x-2.3) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Name
my: အမည်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Performance
my: စွမ်းဆောင်ရည်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း
