Varnish purger (8.x-2.3) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Name
si: නම

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
