Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Name
am: ስም

en: Region
am: ክልል

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች
