Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Name
ar: الاسم

en: Region
ar: المنطقة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Add Filter
ar: إضافة المرشح

en: Filters
ar: المرشحات

en: Key
ar: المفتاح
