Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Name
be: Імя

en: Region
be: Рэгіён

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Filters
be: Фільтры

en: Key
be: Ключ
