Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Name
bg: Име

en: Region
bg: Област на сайта

en: Filter
bg: Филтър

en: Filters
bg: Филтри

en: Key
bg: Ключ
