Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Key
bo: གནད་ཚིག
