Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Name
ca: Nom

en: Region
ca: Regió

en: Filter
ca: Filtra

en: Add Filter
ca: Afegeix un filtre

en: Filters
ca: Filtres

en: Key
ca: Clau
