Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Name
cy: Enw

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Key
cy: Allwedd
