Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Name
da: Navn

en: Add Filter
da: Tilføj filter

en: Filters
da: Filtre

en: Key
da: Nøgle
