Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Name
el: Όνομα

en: Region
el: Περιοχή

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Key
el: Κλειδί
