Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Name
eo: Nomo

en: Region
eo: Regiono

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Filters
eo: Filtroj
