Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Value
es: Valor

en: Name
es: Nombre

en: Region
es: Región

en: Filter
es: Filtro

en: Add Filter
es: Añadir filtro

en: Filters
es: Filtros

en: Key
es: Clave
