Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Name
et: Nimi

en: Region
et: Regioon

en: Filter
et: Filtreeri

en: Add Filter
et: Lisa filter

en: Filters
et: Filtrid

en: Key
et: Võti

en: Access Key
et: Kiirklahv
