Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Name
eu: Izena

en: Region
eu: Atal

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Add Filter
eu: Iragazkia Gehitu

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Key
eu: Giltza
