Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Name
fi: Nimi

en: Region
fi: Alue

en: Filter
fi: Suodatus

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Key
fi: Avain
