Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Value
fil: Halaga

en: Name
fil: Pangalan

en: Filter
fil: Salain

en: Filters
fil: Mga salaan

en: Key
fil: Susi
