Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Value
he: ערך

en: Name
he: שם

en: Region
he: איזור

en: Filter
he: סינון

en: Add Filter
he: הוסף מסנן

en: Filters
he: מסננים

en: Key
he: מפתח
