Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Value
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Region
hi: क्षेत्र

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Filters
hi: फ़िल्टर
