Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Name
hr: Naziv

en: Region
hr: Regija

en: Filter
hr: Pročisti

en: Add Filter
hr: Dodaj filter

en: Filters
hr: Prečistači

en: Key
hr: Ključ
