Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Value
it: Valore

en: Name
it: Nome

en: Region
it: Regione

en: Filter
it: Filtra

en: Add Filter
it: Aggiungi Filtro

en: Filters
it: Filtri

en: Key
it: Chiave
