Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Value
ja: 値

en: Name
ja: 名前

en: Region
ja: リージョン

en: Filter
ja: フィルター

en: Add Filter
ja: フィルターを追加

en: Filters
ja: フィルター

en: Key
ja: キー

en: Access Key
ja: アクセスキー
