Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Name
ka: სახელი

en: Region
ka: რეგიონი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Key
ka: გასაღები
