Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Name
kk: Аты

en: Region
kk: Аумақ

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Filters
kk: Фильтерлері
