Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Region
km: តំបន់

en: Filter
km: តម្រង

en: Filters
km: តម្រង

en: Key
km: សំខាន់
