Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Name
ku: ناو

en: Region
ku: ناوچە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Key
ku: کلیل
