Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Region
lt: Sritis

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Filters
lt: Filtrai

en: Key
lt: Raktas
