Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Name
lv: Nosaukums

en: Region
lv: Reģions

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Add Filter
lv: Pievienot Filtru

en: Filters
lv: Filtri

en: Key
lv: Atslēga
