Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Name
nl: Naam

en: Region
nl: Gebied

en: Add Filter
nl: Filter toevoegen

en: Key
nl: Sleutel

en: Secret
nl: Geheim
