Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Name
pl: Nazwa

en: Filter
pl: Filtr

en: Add Filter
pl: Dodaj filtr

en: Filters
pl: Filtry

en: Key
pl: Klucz

en: Secret
pl: Sekret

en: Access Key
pl: Klucz dostępu
