Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Name
ps: نوم

en: Region
ps: سيمه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Key
ps: کيلی
