Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Name
ro: Nume

en: Region
ro: Regiune

en: Filter
ro: Filtru

en: Add Filter
ro: Adaugă Filtru

en: Filters
ro: Filtre

en: Key
ro: Cheie
