Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Name
ru: Название

en: Region
ru: Область

en: Filter
ru: Фильтр

en: Add Filter
ru: Добавить фильтр

en: Filters
ru: Фильтры

en: Key
ru: Ключ

en: Secret
ru: Секрет

en: Access Key
ru: Горячая клавиша
